Recenze

Lepší být osamělým vlkem než oblíbenou ovcí

“Životní křižovatka”

Děkuju Marie, že jsi mi ve chvíli důležité životní křižovatky pomohla projít, žes’mě “donutila” vidět sebe zevnitř. Své profesní úspěchy jsem už považoval za samozřejmost, ale díky automediaci® jsem zase našel důvěru ve své city a neztratil jsem své krásné dcery… Děkuju navždycky.

Jirka

“Jediný rozhovor”

Jak se to stalo, že jsem Vás potkal právě v okamžiku, kdy umíral můj celoživotní přítel a v očích svého syna a vnuka jsem na hokeji uviděl otázky, které se právě honily i v mé hlavě a odpověď jsem na ně neznal. Jak se to stalo, že jsem jediným rozhovorem s Vámi pochopil, že si všechny odpovědi nosím v sobě, ale jen jsem se bál se k nim do hloubky spustit. A najednou je všechno tak jednoduše správně, máte pravdu. Já vím, Vy mi řeknete, že Vy jste to nevymyslela. Nojo, to je ta radost ! Děkuji za ni.

Karel

„Nová energie“

Přichází mi do života nová energie, líbá mě můza a začínám mít sílu až mi nejde spát 😀 je to super. Jsem obrovsky vděčná za doprovod při automediaci® a moudré rady! Ještě se mi klube jedno téma, to mě čeká v následujících dnech, tak mi drž palečky, ať se s tím porvu. Duše dává jasný pokyny 😀 přeju krásný den a těším se …

Edita

“Máma Jaroslava”

Vážená paní…, moje dcera (23 let) je úspěšná, ale velmi citlivá, statečná a upřímná dušička. Není jednoduché se v dnešní době plné „odborníků“, „specialistů“, „léčitelů“ někomu s důvěrou otevřít… Slyšela jsem v krátkosti o tom, jak Vaše sezení automediace® proběhlo a viděla jsem dceru nedlouho po něm (po dlouhé době měla sama přirozenou červeň ve tvářích, žádná bledule a jak sama říkala teplé nohy, no to tu opravdu dlouho nebylo….). Děkuji za Váš upřímný, laskavý, trpělivý a moudrý přístup…

máma Jaroslava

“Život se mi obrátil naruby”

Chcete reference? No mně teda první automediace® bolely pekelně. Jenže moje děti, léta “neléčitelně” nemocné, se uzdravily za tři měsíce a můj život se obrátil naruby. Je to dřina, ale cítím, že už zase můžu svobodně dejchat, mám chuť jíst, běhat a smát se. A začala jsem zase nosit sukně ! To je ta radost, po který jsem spoustu let toužila. Vyzkoušela jsem na svou kůži, že svůj život si tvořím sama… takže já jdu dál.

Mio

„Je mi náramně“

Jsem hrdý na to, že jsem praktikující technik a spolupracuji s akademiky. Proto jsem se zdráhal chápat, jak se to stalo, že jsem po automediaci® přišel o dlouhodobou bolest v rameni, o které lékaři tvrdili, že fyziologický nález u mě není. Děkuji za tu zkušenost. Pro “jistotu” se už přikláním k názoru, že není důležité, co člověk prožívá, ale je důležité, jak to snáší. A mně je po automediaci® náramně. S úctou k Marii.

Petr

“Už nejsem oběť”

Díky automediaci® u mě nastal obrat zvenčí dovnitř. Už nejsem obět`. Můj svět se stal barevnější a radostnější. A co hlavně, svou dceru už můžu vychovávat po svém, prostě svobodně a beze strachu.

Ivana

“Strašná bolest”

Strašná bolest, ale současně vyčištění.

Alena